PLC Tamiri

PLC Tamiri

PLC Merkezi olarak

Siemens, Allen-Bradley, Omron, Mitsubishi, GE Fanuc, GEA ,Hitachi, Telemecanique & Schneider, Modicon, VIPA ,

marka PLC ürünlerini garantili olarak tamir etmekteyiz. Tamiratını yaptığımız ürünlerin %90'ını atölyemizde test ederek müşterilerimizin tamir sonrasında yaşayacakları sıkıntı ve zaman kayıplarını minimum seviyelere indirmekte. 

 

 

Operatör Panel Tamiri

Operatör Panel Tamiri

PLC Merkezi olarak

Siemens, ABB, Allen Bradley, Omron, B&R, Beckhoff, Beijer&Hitech, Delta, Eaton Automation, ESA, Hitachi, Krones, Lauer, Lenze, Ls Panel, Mitsubishi, Proface, Sew, Telemecanique & Schneider, Uniop, Vipa, Weintek (EasyView)

marka Operatör panelleri garantili olarak tamir etmekteyiz. Tamiratını yaptığımız ürünlerin %90'ını atölyemizde test ederek müşterilerimizin tamir sonrasında yaşayacakları sıkıntı ve zaman kayıplarını minimum seviyelere indirmekte. 

Sürücü Tamiri

Sürücü Tamiri

PLC Merkezi Sürücü tamir bölümü olarak

Siemens​, ABB, Allen-Bradley, ControlTechniques, Danfoss, Keb, Telemecanique & Schneider, Sew

marka sürücüleri garantili olarak tamir etmekteyiz.  Sürücü tamiri konusundaki tecrübemiz ile sizlere kısa vadede hızlı, kaliteli ve ekonomik çözümler sunmaktayız. Yaptığımız tamirler garanti kapsamındadır. Tamir edilen sürücülerin çok büyük bir yüzdesi atölyemizde test edilmektedir. 

Servo Motor Tamiri

Servo Motor Tamiri

PLC Merkezi Servo Motor Tamir bölümü olarak, 

Siemens, Lenze, ABB, B&R, Sew, Bosch, Fanuc, Mitsubishi, Yaskawa Control Techniques, Emhart Jetter

marka  Servo Motorların tamiratı yapmaktayız. Tamir edilen servo motorların çok büyük bir kısmı atölyemizde test edilmektedir. 

Endüstriyel PC Tamiri

Endüstriyel PC Tamiri

PLC Merkezi olarak

Siemens,  ESA,  Allen-Bradley,  Advantech,  Artech,   ASEM,   Axiomtek,  B&R,  Eisenmann,  Esaware,   Hitech,  Mikser,  Mitsubishi,  Phoenix Contact,  Proface, Wemhöner

marka Endütriyel Bilgisayarları garantili olarak tamir etmekteyiz. Tamir edilen bilgisayarlar %95 oranında atölyemizde test edilmektedir. 

Robot Ekipman Tamiri

Robot Ekipman Tamiri

PLC Merkezi olarak

Kuka, ABB, Yaskawa Motoman, OTC, Fanuc

marka robotların mekanik ve elektronik tamirlerini yapmaktayız. Tamir edilen ekipmanlar atölyemizde bulunan test robotlarımız üzerinde test edilmektedir.