Over 10 years we help companies reach their financial and branding goals. Engitech is a values-driven technology agency dedicated.

Gallery

Contacts

411 University St, Seattle, USA

engitech@oceanthemes.net

+1 -800-456-478-23

Müşteri odaklı robot otomasyon çözümleri…

PLC MERKEZİ olarak, 10 yıllık Otomasyon teknolojilerindeki tecrübe ve becerisini, Robot Otomasyon Sistemleribölümü kurarak farklı talepler için robot destekli mekatronik çözümler sunmaktadır. Mühendislik çalışmalarının yanı sıra danışmanlık, bakım ve servis hizmetlerini de karşılamaktayız. Endüstriyel Robot Otomasyon, proje, taahhüt ve iş planlaması gibi müşteri odaklı çözümler sunarak iş ortağınız olmayı hedeflemekteyiz.

Her marka – model robotlarınız için kurulum ve servis desteği…

Firmamızın tasarım bölümünde bünyesindeki mühendisler ile birlikte Ar-Ge desteği sağlanmakta ve müşteri ihtiyaçlarına uygun sanal otomasyon çalışmaları yapılmaktadır. PLC MERKEZİ ‘ni sektördeki diğer robot otomasyon firmalarından ayırt eden en büyük özellik, günümüzde üretilen belli başlı tüm robot markalarına ayırt etmeksizin kurulum, servis ve eğitim desteği sağlamaktadır. İstanbul merkezli olan firmamız Türkiye’nin birçok bölgesine anahtar teslimi projeler ve otomasyon sistem uygulamaları ile hizmet vermeye devam etmektedir.

Yeni nesillere robotu anlatmak…

Bu çalışmaların yanı sıra, tüm endüstriyel robot markalarının Elektronik kart, Sürücü, PC, Servo Motor, Servo motor sürücü tamir ve bakımını yapan tek firma olan PLC MERKEZİ Endüstriyel Robot Otomasyon sektörüne de yeni bir soluk kazandırmıştır. Tamamıyla Türk mühendis ve çalışanlarının katkılarıyla Tamir ve Bakımı yapılıp, uygun test şartlarında kontrolleri tamamlanan ürünler PLC MERKEZİ kontrol takip sistemi SAP uygulaması ile her aşamasında izlenebilirlik ile Türkiye’de bir ilke imza atmıştır.